harcerki

Braterstwo bez granic

Utworzono: poniedziałek, 15, maj 2017

logo-program

Oddajemy w Wasze ręce propozycję programową „Braterstwo bez granic”, której głównym celem są działania wzmacniające poczucie braterstwa wśród zuchów i harcerzy, a także wzmacnianie postaw opartych na tolerancji, otwartości na drugiego człowieka i akceptacji odmienności. Chcemy również zwrócić Waszą szczególną uwagę na potrzebę zapobiegania negatywnym zjawiskom jakimi są dyskryminacja, „mowa nienawiści”, czy też hejt.

To ważne abyśmy we współczesnym świecie reagowali na wydarzenia toczące się wokół nas, jasno wyrażali brak akceptacji dla krzywdy drugiego człowieka bez względu na jego kolor skóry, pochodzenie, czy wiarę oraz abyśmy uczyli nasze zuchy i harcerzy miłości bliźniego.

Co zrobić, aby skorzystać z prezentowanej propozycji programowej: 
http://zachpom.zhp.pl/braterstwo-bez-granic/

baner strefa

baner fb

baner social zhp

Copyright 2017. Joomla 1.7 templates. | | Hufiec ZHP Szczecin-Pogodno, Dworcowa 19, 70-206 Szczecin | tel. 91 4340 213 | szczecinpogodno@zhp.pl