1procent baner

Zuchy   harcerze   mapa jednostek   wakacje   umunduruj dziecko   składka 

                ZUCHY                            HARCERZE                   ZNAJDŹ DRUŻYNĘ          OBÓZ HARCERSKI          MUNDUR HARCERSKI            SKŁADKA ZHP
     Zapraszamy wszystkie           Zapraszamy młodzież           blisko domu  na mapach          pojedź z nami na obóz                     jak wygląda?                          jak wpłacić?
     dzieci w wieku 6-9 lat               w wieku 10-15 lat                             Google                           lub kolonię zuchową                      jak zamówić?             
 

top

Braterstwo bez granic

Utworzono: poniedziałek, 15, maj 2017

logo-program

Oddajemy w Wasze ręce propozycję programową „Braterstwo bez granic”, której głównym celem są działania wzmacniające poczucie braterstwa wśród zuchów i harcerzy, a także wzmacnianie postaw opartych na tolerancji, otwartości na drugiego człowieka i akceptacji odmienności. Chcemy również zwrócić Waszą szczególną uwagę na potrzebę zapobiegania negatywnym zjawiskom jakimi są dyskryminacja, „mowa nienawiści”, czy też hejt.

To ważne abyśmy we współczesnym świecie reagowali na wydarzenia toczące się wokół nas, jasno wyrażali brak akceptacji dla krzywdy drugiego człowieka bez względu na jego kolor skóry, pochodzenie, czy wiarę oraz abyśmy uczyli nasze zuchy i harcerzy miłości bliźniego.

Co zrobić, aby skorzystać z prezentowanej propozycji programowej: 
http://zachpom.zhp.pl/braterstwo-bez-granic/

baner strefa

baner fb

baner social zhp

Copyright 2018. Joomla 1.7 templates. | | Hufiec ZHP Szczecin-Pogodno, Dworcowa 19, 70-206 Szczecin | tel. 91 4340 213 | szczecinpogodno@zhp.pl