HAL 2017 - spotkania z rodzicami

Utworzono: piątek, 26, maj 2017
oboz
Zapraszamy rodziców na spotkania organizacyjne:

Obóz wędrowny po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Spotkanie rodziców oraz dzieci jadących na obóz wędrowny odbędzie się dnia 12.06 (poniedziałek) o godz 17.00 w biurze Hufca, ul. Dworcowa 19 pok. 320 (IIIp.)

- Obóz harcerski
Spotkanie rodziców  dzieci jadących na obóz i kolonię do Marianówki odbędzie się dnia 20.06 (worek) o godz 19.00 w budynku Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP a, ul. Ogińskiego 15, pok. 22 - I piętro.

- Kolonia zuchowa (informacja niebawem)

- Obóz wędrowny po Bieszczadach (informacja niebawem)

Zapraszamy na stronę http://www.wakacjezpogodnem.pl/