1procent baner

Historia harcerstwa w pigułce. Merytoryka i metodyka

Utworzono: czwartek, 25, styczeń 2018

IPNszczecinSzanowni Państwo, Druhny i Druhowie!

Mam przyjemność zaprosić instruktorki, instruktorów harcerskich, oraz pełniących funkcje instruktorskie na seminarium poświęcone historii harcerstwa. Jest to druga próba podejścia do tego pomysłu – mamy nadzieję, że tym razem skuteczna.

Pracę seminaryjną rozpocząć chcemy od próby stworzenia swoistej pigułki historycznej o dziejach harcerstwa w Polsce. Na tej podstawie będzie nam łatwiej stwierdzić czy nasze dalsze pomysły są w ogóle adekwatne do rzeczywistości i zapotrzebowania. Zapraszamy więc na wykład i dyskusję pt. „Historia harcerstwa w pigułce. Merytoryka i metodyka”, które odbędą się 19 lutego 2018 r. o godz. 16.30 w Centrum Dialogu Przełomy, na Placu Solidarności w Szczecinie. Spotkanie przewidujemy do ok. 18.30. Spotkanie poprowadzi dr Zofia Fenrych.

Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci przybycia (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) oraz o rozpropagowanie tej informacji w swoich środowiskach.

W imieniu organizatorów pozdrawiam serdecznie

dr Zofia Fenrych
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 7, 70-470 Szczecin