Obóz harcerski 2020

Informujemy, że letni wypoczynek odbędzie się w terminie 18-26 lipca w Borach Tucholskich. W tym roku zuchy i harcerze jadą razem w jedno miejsce, tzn. że kolonia zuchowa i obóz harcerski będą jednym wypoczynkiem.

Komendantka obozu – phm. Agata Maszczykowska
kontakt: wakacje@szczecinpogodno.zhp.pl

Zapraszamy na obóz harcerski, który odbędzie się na terenie bazy obozowej Leśna Stacja w miejscowości Leśna Huta. Obóz rozpocznie się 18 lipca wcześnie rano i zakończy 26 lipca wieczorem. Przewidywany wyjazd ze Szczecina autokarami ok. 5 rano.

Koszt obozu:
– 960 zł dla harcerzy
– 1060 zł dla osób niezrzeszonych w ZHP

Wpisowe w kwocie 200 zł, które jest jednocześnie rezerwacją miejsca, należy uiścić na konto bankowe:
55 1750 0012 0000 0000 3791 2727 tytułem: imię_nazwisko – obóz hufca w Leśnej Hucie – nazwa drużyny.

Terminy:
– zadatki – do 15 marca 2020 r.
– całość – do 31 maja 2020 r.
– oddanie podpisanych kart kwalifikacyjnych – 30 czerwca 2020 r.

2 myśli na temat “Obóz harcerski 2020

• 9 lutego 2020 o 00:39
    Permalink

Witam,

Zastanawiam sie czy jest jakis limit wieku w ktorym mozna pojechac z wami na letni oboz harcerski. Ja i moji koledzy rozmawiamy o tym zeby sie zapisac ale nie wiemy czy jest jakis limit. Ja mam teraz 21 lat i reszta mojej grupki jest pomiedzy 15-19 lat, ja juz bylem z wami na 5 obozach jak bylem mlodszy i mieszkalem w Polsce wiec byloby fajnie znowu wyjechac na wyprawe. Oprocz pytania o wiek zastanawiam sie rowniez jakie sa potrzebne dokumenty, ja i moja grupa mieszkamy w Szwecji wiec moze musimy zalatwic cos specjalnego.

Pozdrawiam,
    David Petersen
    P.S. Przepraszam za ortografie.

• 10 lutego 2020 o 09:29
      Permalink

Witamy,
      cieszymy się, że nasze obozy przywołują pozytywne emocje i wspomnienia.
      Obozy kierowane są do osób młodszych w wieku 6-15 lat, którzy są członkami ZHP. Możemy zaproponować wypoczynki centralne organizowane dla osób w wieku 16+, np. Watra Wędrownicza. Więcej informacji na http://www.zhp.pl